Açılış Sayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle
20.10.2020  
      Ziyaretçi : 258.082 Kişi
      Kategori : 68 Adet
      Ürün : 543 Adet

     Teslimat ve Garanti
     Gizlilik ve Güvenlik

IP Nr : 3.235.85.115
Tasarım:
www.yesilbeyaz.com.tr

TESLİMAT ŞARTLARI

Teslimatlarımız 10.00-20.00 saatleri arasıdır.
Pazar günü siparişleri bir gün önceden verilmelidir. Siparişin alıcıya ulaşacağı süre Aynı gün teslimatlar için son sipariş verme saati 16.00 dır. Siparişiniz gideceği uzaklığa bağlı olarak 30 dakika ile 3 saat arasında yerine ulaşır.Alıcı adresinde bulunamaz ise;
1 - Bazen alıcı adreste bulunamadığında çiçek siparişleri konutlarda kapı komşularına veya kapıcıya, işyerlerinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine bırakılmaktadır.
2 - Bazı kurumaların (hastane, işyeri ve askeri bölgelerin) kendine has kuralları nedeniyle odadaki/kattaki kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Gerektiğinde siparişiniz buralardaki görevli kişilere teslim edilebilmektedir. Ekstra Nakliye ücreti Siparişlerinizin yerine ulaşması için ilave bir ücret alınmamaktadır.
Ürünlerin garantisi;
Tüm ürünler günlük mezat çiçekleri olup şirketimizin tazelik garantisi altındadır. Ürünlerden bazıları mevsimsel nedenlerden ve stok sayılarından dolayı şirketimizin ve anlaşmalı çiçekçilerimizin benzer ancak aynı kalite ve değerde değişik ürün/renk kullanma hakkı saklıdır. Adres veya teslim zamanını değiştirmek, Eğer siparişleriniz hazırlanmamış ve yola çıkmamış ise adres veya teslim tarihini değiştirebilirsiniz. Siparişin iptali Çiçek canlı bir ürün olduğundan iadesi mümkün değildir. Siparişiz hazırlanmamış veya yola çıkmamışsa iptal edilebilir, sadece teslimatın şirketimizden kaynaklanan bir nedenle zamanında yerine ulaşmaması durumunda sipariş iptal edilmesi mümkündür. Kargo veya postadan doğacak gecikmeler bu uygulamanın dışında tutulmuştur.


Bademli Mudanya Kavşağı Formula 1 Cad. No:7  BURSA Tel. 0 224 222 22 62 / 222 61 63 Fax. 0 224 222 18 70